Vývoj analogových obvodů

Náplň:

CRYTUR je světový leader v dodávkách detekčních jednotek pro elektronovou mikroskopii.

Naše detektory jsou součástí mikroskopů všech světových výrobců. Pro elektronové mikroskopy používané při výrobě mikročipů je zásadní rychlost. Mikroskop musí být schopen překontrolovat 12 palců veliký křemíkový disk s 3D-strukturovanou nanometrovou architekturou čipů v reálném čase. Od toho se odvíjí ultimativní design vyčítací elektroniky pracující v ultravysokém vakuu, v elektrickém poli o potenciálu až 45 kV a s velmi nízkým šumem při frekvencích v GHz.

CRYTUR připravuje výrobu těchto detektorů v horizontu do dvou let. Pro tyto účely hledáme zkušeného analogového elektronika, který v úzké spolupráci se zahraničním zákazníkem zavede ve firmě výrobu elektroniky pro uvedené detektory. Cílem je vybudovat dodavatelský řetězec pro elektroniku v České republice, a realizovat montáže a testování detektorů s elektronikou ve firmě. Součástí bude blízká spolupráce na vývoji se zákazníkem a navrhování vlastních řešení, včetně testovacích zařízení detektorů s výše uvedenými parametry.

Požadavky:

- VŠ libovolného směru, nezbytná je však výborná znalost analogové mikroelektroniky
- anglický jazyk na velmi dobré úrovni slovem i písmem – jednání se zahraničními zákazníky
- pečlivost, vytrvalost, samostatnost

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení
- 13. plat při splnění firemních ukazatelů
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky Pluxee Gastro
- věrnostní program Pluxee Flexi
- vzdělávací kurzy a školení
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- sportovní a společenské aktivity
- mnoho dalších benefitů
- atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
- spolupráci na vývoji a výrobě špičkových produktů
- možnost stát se součástí české a dynamicky se rozvíjející technologické společnosti

Pošli životopis

Poslání životopisu
* Required field

Kliknutím na tlačítko „Odeslat” vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů osoby ucházející se o zaměstnání dle nařízení EU 2016/679 (GDPR).